Podzim 2022 – Muži A (2. PP-M)

Jako sestupující tým se čekalo, že budeme někde nahoře. Máme 1 prohru a také pouze 4 odehrané zápasy. Ale začněme pěkně popořádku.

První zápas s VŠCHT A, jako favorit jsme nikoho nenechali na pochybách a vyhráli jasně 3:0 (13,18,20). Druhý zápas nás dostal zpátky na zem. Doma proti Sl. Žižkov A (momentálně vedoucí tým) jsme prohráli 0:3 a vyrovnaný byl pouze první set, který jsme prohráli 24:26. Co by se stalo, kdybychom ho vyhráli, to už se nikdo nedozví. Tým však nebyl kompletní, nějaké dovolené, práce atd a nakonec jsme byli rádi, že nás bylo 6. Třetí zápas proti Modřanům B jsme museli odložit, protože mohli pouze 2 lidi! Ve čtvrtém zápase jsme doma přivítali Vyšehrad A, opět v šesti lidech a tentokrát jsme slavili výhru 3:0. Pátý zápas o opět odklad. Hráli bychom pouze ve třech. Šestý zápas se hrál doma s Technikou, ve třetím setu to soupeř mírně zdramatizoval, ale nakonec jsme slavili výhru 3:1. Sedmý zápas s VK Žižkou B jsme také nehráli, protože 3 lidi to sami neuhrají. Takhle se volejbalové zápasy hrát nedají!!